20 lis 2013

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Dnia 20 listopada 2013 r. uczniowie klas maturalnych naszej szkoły wzięli udział w obchodach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w ramach przedmiotu „podstawy przedsiębiorczości”.

Z tej okazji zaproszeni uczniowie uczestniczyli w ciekawych wykładach prowadzonych przez nauczycieli akademickich Gliwickiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości.

Program obchodów obejmował: „Kapitał ludzki w mikro i makro przedsiębiorstwach” oraz „Jak być skutecznym na rynku pracy?”.

Bardzo trafnym okazało się spotkanie młodzieży z redaktorem naczelnym portalu Dzisiaj w Gliwicach i konfrontacja z tematem „Wykorzystanie społeczności internetowych w budowaniu pozycji przedsiębiorstwa”.

Uczniowie mieli okazję poznać ofertę edukacyjną uczelni, wziąć udział w quizach i loterii.